Projekty

  • Dispozičně řešené:5+kk
  • Užitná plocha:104,4 m2
  • Zastavěná plocha:126,9 m2
  • Výše splátky:od 8 146,- Kč
BRICK 5+KK

Cena s DPH:

2 130 000,- Kč

Půdorys domu - Brickhouse
Standardy domu - Brickhouse
Standardy koupelen a WC Senesi - Brickhouse
Katalogový list - Brickhouse

Informace o domě

Posledním ze zástupců bungalovů je náš nejprostornější bungalov z nabídky, tedy 5+KK. Dispozičně vychází z domu 4+KK a je navržen tak, aby zejména svými obytnými místnostmi uspokojil početnější rodinu. Rozměrově 14,04m x 9,04m, s užitnou plochou 104,4m2 a zastavěnou plochou 126,9m2 je toho jen důkazem. Dohromady s velice atraktivní cenou tvoří kompaktní celek v oblasti moderního bydlení.

Dům je v základu dodáván se sedlovou střechou s možností vybudování valbové či polovalbové střechy, krytina je betonová taška. Svislý konstrukční systém je tvořen s pórobetonových tvárnic, které mají v „obvodu“ tl.250 mm a je zateplen polystyrenem o tl. 120 mm a je založen na základové zateplené betonové desce tl. 200 mm s vybudovanými ležatými rozvody pro napojení inženýrských sítí. Prosvětlenost bungalovu zajišťují ve standardu plastová okna z šestikomorových profilů TROCAL a izolačními Trojskly. Krov je tvořen sedlovou vazníkovou konstrukcí s již zmíněnými betonovými taškami, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 260 mm. Interiérové dveře jsou dřevěné spojené s dřevěnými obložkami. Jelikož se jedná o dům, ve kterém se bude stále pohybovat více uživatelů, je samozřejmé oddělení WC místnosti s koupelnou, kde v obou místnostech najdete WC mísy s umyvadly jako standardní provedení.

Velký výběr barevností povrchových úprav betonové krytiny-tedy tašek, klempířských prvků, dlažeb, obkladů, dřevěných interiérových dveří vč. obložek, plovoucích podlah, fasády apod. je samozřejmostí ve standardu a i zárukou, že si vybere opravdu každý. Totéž platí u klientských změn, které si klient může určit již při projednávání u projektu, tak i při samotné realizaci výstavby (jedná se především o velmi oblíbený interiérový zděný komín SCHIEDEL, na který jsou napojena krbová kamna, dále pak oživení fasády pomocí fasádních obkladových pásků apod.…)

Další možností je vybudování přilehlé terasy pro klidné chvíle s rodinou či přáteli a kryté parkovací stání s pergolou. Díky těmto „nezbytným“ součástí domu je Vám zaručeno velmi spokojené bydlení za bezkonkurenční cenu. Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně do 6 měsíců.

Potřebujete se na něco zeptat?. Kontaktujte nás