Projekty

  • Dispozičně řešené:4+kk
  • Užitná plocha:87,6 m2
  • Zastavěná plocha:107,5 m2
  • Výše splátky:od 6 842,- Kč
BRICK 4+KK

Cena s DPH:

1 830 000,- Kč

Půdorys domu - Brickhouse
Standardy domu - Brickhouse
Standardy koupelen a WC Senesi - Brickhouse
Katalogový list - Brickhouse

Informace o domě

Další variantní řešení škály našich jednopodlažních domů je bungalov 4+KK. Užitnou plochou o výměře 87,6 m2 a vnějšími rozměry 13,04m x 8,24m se řadí mezi prostornější bungalovy, které nabízíme. Jednoduchou a přehlednou dispozicí Vám nabídne dostatek prostoru zejména svými rozměry v obytných místnostech, přičemž dům není náročný na zastavěnou plochu, která činí 107,5m2 v závislosti na proporce daného pozemku.

Železobetonová zateplená základová konstrukce desky tl. 200 mm s rozvody pod deskou spojená s pórobetonovým zdivem tl. 250 mm a zateplením tl. 120 mm, plastová okna z šestikomorových profilů TROCAL a izolačními Trojskly, sbíjený vazník sedlového tvaru střechy s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 260 mm zajišťuje domu dlouhou a kvalitní trvanlivost, zejména díky svým použitým materiálům. Dispozičně provedené oddělení koupelny se samostatným WC je v tomto domě samozřejmostí a dostatečným osobním komfortem. Pro výběr povrchových úprav v základním provedení týkající se barvě střešní krytiny, klempířských konstrukcí, dlažeb, obkladů, plovoucích podlah, interiérových dveří a fasády je zajištěno širokou škálou barevností, které je možné vybírat již před začátkem projekčních příprav i v rámci samotné realizace výstavby.

Na základě klientských změn je předurčena možnost měnit jejich rozměr – tedy velikost, dále pak polohu v závislosti na osazení domu na pozemku a světových stran a také dle technické správné funkčnosti bungalovu. Pokud je potřeba měnit dispoziční řešení rodinného domu, zrcadlení či provedení některých prací svépomocí, lze vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.

Další možností je vybudování kryté přilehlé terasy pro klidné chvíle s rodinou či přáteli, kryté parkovací stání s pergolou, nebo jen pro oživení fasády instalaci velmi oblíbených venkovních obkladových pásků. Díky tomu Vám tento dům zaručí líbivé, ekonomické a velmi spokojené bydlení za bezkonkurenční cenu. Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně do 6 měsíců.

Potřebujete se na něco zeptat?. Kontaktujte nás