Projekty

  • Dispozičně řešené:3+kk
  • Užitná plocha:95,1 m2
  • Zastavěná plocha:115,3 m2
  • Výše splátky:od 6 259,- Kč
BRICK 3+KK PRIM

Cena s DPH:

1 930 000,- Kč

Půdorys domu - Brickhouse
Standardy domu - Brickhouse
Standardy koupelen a WC Senesi - Brickhouse
Katalogový list - Brickhouse

Informace o domě

Jako třetí a největší v pořadí z rodu bungalovů 3+KK pod názvem „PRIM“ je dům o rozměrech 12,34m x 9,34m. Jeho užitná plocha s 95,1 m2 (a zastavěnou plochou 115,3 m2) plně vyhovuje klientům-rodinám, kteří mají rádi zejména prostornost v obytných místnostech budovy. V rozměrově velmi optimistickém zádveří je situována šatna k odložení svršků, bot a dalších věcí a která v tomto bungalovu nesmí chybět. Zařízení koupelny oddělené od místnosti WC je známka ohleduplnosti k osobní hygieně a pocitu soukromé pohody. Zajímavý poměr užitné/zastavěné plochy je nejen z finančního hlediska (vstupních nákladů) důkazem, že klient zbytečně neplatí za nemožnost mnohdy plně využívat obytnou plochu domu.

To podtrhuje užití vysoce kvalitního standardu ať již svislého konstrukčního systému z pórobetonových tvárnic na „obvodu“ tl. 250 mm zatepleného polystyrenem tl.120 mm, tak standard železobetonové zateplené základové desce tl. 200 mm s vyřešeným odvodněním a ležatými rozvody připravenými pro napojení na inženýrské sítě, sbíjeného vazníku s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 260 mm a závěrem osazení plastových oken z šestikomorových profilů TROCAL a izolačními Trojskly. Velký výběr barevností povrchových úprav jako jsou střešní betonová krytina, klempířské prvky, fasáda, dlažby, obklady, dřevěné interiérové dveře, plovoucí podlahy apod. jsou samozřejmostí a zárukou, že si vybere i náročnější zákazník. Totéž platí i u změn, které si klient může určit již při projednávání projektu, tak i při samotné realizaci výstavby (jedná se zejména o velmi oblíbenou instalaci zděného komína SCHIEDEL pro napojení krbových kamen v obývacím pokoji, nebo osazení sprchového koutu v dostatečně prostorné koupelně s vanou…)

K domu bychom doporučili realizovat velmi oblíbené venkovní fasádní obkladové pásky, terasu z betonových dlažebních tvárnic, která plynule navazuje na vstup z balkonových dveří obývacího pokoje pro ideální možnost splnění relaxace ve venkovním prostředí, a dále pak dřevěnou pergolu s parkovacím stáním jako přístřešek pro automobil.

Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně 6 měsíců.

Potřebujete se na něco zeptat?. Kontaktujte nás