Projekty

Zděný bungalov Brick 3+kk KLASIK - Domy na klíč Brickhouse
  • Dispozičně řešené:3+kk
  • Užitná plocha:69 m2
  • Zastavěná plocha:86 m2
  • Výše splátky:od 6 259,- Kč
BRICK 3+KK KLASIK

Cena s DPH:

1 540 000,- Kč

Půdorys domu - Brickhouse
Standardy domu - Brickhouse
Standardy koupelen a WC Senesi - Brickhouse
Katalogový list - Brickhouse

Informace o domě

Přízemní dům 3+KK pod názvem „KLASIK“ vychází dispozičně z bungalovu 2+KK. Svými dispozicemi je vhodný jak pro mladé páry s dětmi, tak i pro starší klientelu – nabízí tedy optimální řešení moderního a prostorného bydlení, které je díky své technologii energeticky úsporné.

S vnějšími rozměry 10,44m x 8,24m a užitnou plochou 69 m2 (zastavěná plocha domu je 86 m2) se řadí mezi kompaktní a zajímavé domy za velmi příznivou cenu. To dokazuje i užitý standard kvalitních materiálů. Železobetonová základová zateplená konstrukce tl. 200 mm vč. provedení jejího odvodnění s instalovanými ležatými rozvody připravenými pro napojení na inženýrské sítě. Svislý konstrukční systém z pórobetonové tvárnice tl. 250 mm se zateplením polystyrenem o tl. 120 mm, dále sbíjený staticky pevný vazník s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 260 mm. Osazení plastových oken z šestikomorových profilů TROCAL a izolačními Trojskly dokresluje vysokou úroveň našich standardů již v základní ceně! Velký výběr barevností povrchových úprav jako jsou střešní krytina, klempířské prvky, venkovní omítka, dlažby, obklady, dřevěné interiérové dveře vč. obložek, plovoucí podlahy apod. jsou samozřejmostí a i zárukou, že si vybere opravdu každý. Totéž platí u klientských změn (ke kterým může patřit např. instalace komínu pro krbová kamna v obývacím pokoji, nebo realizace venkovních povrchových pochozích ploch, stání pro auto ze zámkové dlažby…) které si klient může určit již při projednávání projektu, tak i při samotné realizaci výstavby.

Dům může být doplněn oblíbenými venkovními fasádními obkladovými pásky, terasou, navazující na vstup dle možnosti rozhodnutí z dvoukřídlých balkonových dveří obývacího pokoje, pak dřevěnou pergolou pro klidné posezení s rodinou či přáteli a v neposlední řadě parkovacím stáním jako přístřešek pro automobil.

Pro tento dům je dostačující pozemek od velikosti 450 m2. Svým provedením se řadí mezi velmi zajímavý způsob plnohodnotného bydlení za velmi příznivou cenu, a to i z hlediska úspory energií a času výstavby, která trvá ve standardním provedení 6měsíců.

Je možné najít v uvedeném domě více úložného prostoru bez změny velikosti bungalovu? Tak na tuto a mnohé další otázky jsme Vám připraveni ochotně odpovědět, spolu s veškerými údaji ohledně realizace stavby krok za krokem.

Potřebujete se na něco zeptat?. Kontaktujte nás