Projekty

Zděný bungalov Brick 3+kk BEZBARIÉROVÝ - Domy na klíč Brichhouse
  • Dispozičně řešené:3+kk
  • Užitná plocha:77,1 m2
  • Zastavěná plocha:95,4 m2
  • Výše splátky:od 7 328,- Kč
BRICK 3+KK BEZBARIEROVÝ

Cena s DPH:

1 791 608,- Kč

Půdorys domu - Brickhouse
Standardy domu - Brickhouse
Standardy koupelen a WC Senesi - Brickhouse
Katalogový list - Brickhouse

Informace o domě

Naše domy koncipujeme tak, aby si vybral opravdu každý. Nesmíme, a hlavně nechceme zapomenout i na ty, kteří přes svůj handicap chtějí bydlet ve svém vysněném domě. Jsme velice hrdi, že Vás můžeme potěšit a nabídnout variantu bungalovu 3+KK pro ty, kteří i přes svůj nepříznivý osud už tak překonávají dost těžké životní období.

Koncepce domu vychází z jednoduchého půdorysu s maximálním využitím prostoru bez barier. Dostatečně široké vstupy do domu a do místností, snížené okenní parapety a ovládání osvětlení s co nejsnadněji na ovládání přístupnou koupelnou a oddělené WC je samozřejmostí. S rozměry domu 10,99m x 8,68mužitnou plochou 77,1m2 (zastavěná plocha domu je 95,4 m2) můžeme hovořit o kompaktním a dispozičně útulném bungalovu, který je konstruován z mnoho let prověřených a kvalitních materiálů. To dokazuje svislý konstrukční systém z pórobetonové tvárnice tl. 250 mm se zateplením polystyrenem tl. 120 mm, železobetonová zateplená základová konstrukce desky tl. 200 mm s ležatými rozvody připravenými pro napojení na inženýrské sítě, sbíjený vazník s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 260 mm a plastová okna z šestikomorových profilů TROCAL a izolačními Trojskly. Vše uvedené je již v základní ceně! Velký výběr barevností povrchových úprav jako jsou střešní krytina, klempířské prvky, venkovní fasádní omítka, dlažby, obklady, dřevěné interiérové dveře, plovoucí podlahy apod. jsou samozřejmostí a i zárukou, že si vybere opravdu každý. Totéž platí u klientských změn, které si klient může určit již při projednávání projektu, tak i při samotné realizaci výstavby.

Dům může být doplněn též zděným komínem SCHIEDEL v interiéru obývacího pokoje, venkovními fasádními obkladovými pásky, přilehlou terasou, navazující na vstup z pohodlných dvoukřídlých balkonových dveří obývacího pokoje a dřevěnou pergolou s parkovacím stáním jako přístřešek pro automobil.

Pro tento dům je dostačující pozemek od velikosti 450 m2. Svým provedením se řadí mezi velmi zajímavý způsob plnohodnotného bydlení za velmi příznivou cenu, a to i z hlediska úspory energií.

Je možné najít v uvedeném domě více úložného prostoru bez změny velikosti bungalovu? Tak na tuto a mnohé další otázky jsme Vám připraveni ochotně odpovědět, spolu s veškerými údaji ohledně realizace stavby krok za krokem. Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně do 6 měsíců.

Potřebujete se na něco zeptat?. Kontaktujte nás