Projekty

  • Dispozičně řešené:2+1
  • Užitná plocha:63,9 m2
  • Zastavěná plocha:80,3 m2
  • Výše splátky:od 5 659,- Kč
BRICK 2+KK

Cena s DPH:

1 350 000,- Kč

Půdorys domu - Brickhouse
Standardy domu - Brickhouse
Standardy koupelen a WC Senesi - Brickhouse
Katalogový list - Brickhouse

Informace o domě

Při výběru tohoto typu domu jsme kladli důraz na maximální možné využití vnitřní dispozice a užitných ploch místností domu pohybujících se okolo 60 m2. Podařilo se nám v 63,9 m2 užitné plochy chodbou smysluplně oddělit koupelnu a samostatné WC pro jejich komfortní užívání. Jde zde sice o skromné podlahové plochy, ale plně dostačující v závislosti na počet uživatelů tohoto domu – počítá se se 2 osobami. Obytná místnost ložnice a spojená kuchyň s obývacím pokojem jsou více než rozměrově rozumné. S vnějšími rozměry 9,74m x 8,24m (zastavěná plocha domu je 80,3m2), jde o kompaktní a technicky nenáročný dům.

Dispozici domu lze jakkoliv zrcadlit a měnit dle potřeby a osazení na konkrétním pozemku. Ze zádveří, kde je umístěn hlavní vchod do domu je vstup do technické místnosti a chodby, ze které se lze dostat do všech zbylých místností, tj. místnosti WC, koupelny, ložnice a obývacího pokoje propojeného s kuchyní.

Založení domu – tedy odvodněná základová konstrukce domu je tvořena zateplenou železobetonovou základovou deskou tl. 200 mm vč. ležatých rozvodů vody, elektro a kanalizace, které jsou vytaženy k hraně domu. Konstrukční řešení obvodových stěn je ve standardu z pórobetonových tvárnic tl. 250 mm zateplené fasádním polystyrenem tl.120 mm, vnitřní nosné stěny a příčky jsou též pórobetonové. Okenní a obvodové dveřní výplně jsou tvořeny z plastových šestikomorových profilů TROCAL s izolačními Trojskly. Krov je tvořen vazníkem a střešní krytinou z betonových tašek a pozinkovanými klempířskými prvky. Na tuto střešní nosnou konstrukci je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 260 mm. Kompletní vybavení koupelny a WC, plovoucí podlahy a dlažby spolu s vnitřními dveřmi a obložkami jsou samozřejmou součástí standardu všech našich domů.

Ve střešní rovině je vhodné využívání nevytápěné „půdní“ plochy, instalací pochozích desek např. ke skladování věcí a předmětů, které se denně nepoužívají. Poté již stačí realizovat okolní terénní úpravy vč. pochozích ploch a terasy a plně využívat soukromé bydlení za velmi příznivou cenu.

Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby „na klíč“ a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně do 6 měsíců.

Neváhejte a zeptejte se na veškeré možnosti tohoto zděného a cenově velmi dostupného bungalovu 2 + KK.

Potřebujete se na něco zeptat?. Kontaktujte nás