telefon

Zděný patrový Brick RD 6+1 s přístřeškem
Dispozičně řešené:
6+1
Užitná plocha:
164,5m2
Zastavěná plocha:
99m2
Výše splátky:
od 9 610,- Kč
Cena s DPH:
2 797 108,- Kč
foto
foto
foto
foto
zobrazit půdorys


Cena domu obsahuje kompletní zděný dům(včetně základové desky) k nastěhování. Projketová dokumentace typového domu, včetně energetického štítku budovy. Doba výstavby je do 6 měsíců ode dne vydání stavebního povolení.

Cena domu neobsahuje připojení inženýrských sítí k domu, jejich cena je individuální a závisí na existenci, délce a požadavcích správců jednotlivých sítí. Projektová dokumentace osazení domu do terénu, klientských změn a projekt přípojek inženýrských sítí. Vyřízení stavebního povolení. Zajištění kolaudačního řízení.


Základová deska - železobetonová konstruce (20cm betonová deska vyztužená kari sítěmi, 30 cm zhutněného kameniva). Ležaté rozvody inženýrských sítí vyústěny na hranu základové desky. Po obvodu zateplená extrudovaným polystyrenem, železobetonové patky pro sloupky u přístřešku. Zemnící pásek pro napojení hromosvodu. 

Hydroizolace - celoplošně  natavené hydroizolační pásy

Obvodové zdivo - porobetonová tvárnice (Ytong Lambda 37,5cm, Porfix PDK 37,5cm) za příplatek možno z cihlových bloků Wienerberger, Porotherm, Heluz, nebo z vápenopískových cihel se zateplením polystyrenem 15cm.

Nosné zdi - porobetonová tvárnice(Ytong 25cm, Porfix 25cm)

Příčky - porobetonová tvárnice (Ytong 10cm, Porfix 10cm)

Podlahy - betonová podlaha vyztužená kari sítěmi, zateplení polystyrenem tloušky 10cm

Nášlapné vrsty - keramická dlažba včetně soklu a laminátová plovoucí podlaha včetně olištování, přechodové lišty u rozdílných povrchů.

Omítky - štukové omítky a bílá malba

Okna - bílá plastová šestikomorová, včetně kování a vnitřních bílých plastových parapetů. v přízemí dvoukřídlá, v podkroví jednokřídlá okna. 

Dveře - vchodové bílé plastové šestikomorové s bílou výplní včetně kování. balkonové bílé plastové šestikomorové celoprosklené včetně kování.

Instalace  ZTI - kanalizační plastové rozvody, vodovodní plastové rozvody

Elektroinstalace - rozvody v mědi, včetně bílých zásuvek, vypínačů a jističové skříně

Topení - rozvody v měděných zaizolvaných trubkách, elektrokotel o výkonu 9KW, desková radiátorová tělesa včetně termostatiských ventilů a prostorový termostat

Strop - železobetonová stropní konstrukce.

Podkrovní konstrukce - sádrokartonový podhled zavěšen na ocelové konstrukci, včetně parotěsné izolace, zateplený izolační vatou o tloušce 20cm

Střešní konstrukce -  řezaný krov s přesahem a přístřeškem, včetně podbití palubkami a nátěrem proti povětrnostním podmínkám, střešní krytina betonová taška (KM Beta, nebo Bramac), okapy, svody a vnější paramety z bezbarvého pozinkovaného plechu

 Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text zprávy:

Vaše jméno:
E-mail známého:
Odkaz:
Text zprávy: