telefon

Zděný patrový Brick RD 6+1 s garáží
Dispozičně řešené:
6+1
Užitná plocha:
150,6
Zastavěná plocha:
111,8m2
Výše splátky:
od 11 077,- Kč
Cena s DPH:
3 096 958,- Kč
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
zobrazit půdorys


Cena domu obsahuje kompletní zděný dům(včetně základové desky) k nastěhování. Projketová dokumentace typového domu, včetně energetického štítku budovy. Doba výstavby je do 6 měsíců ode dne vydání stavebního povolení.

Cena domu neobsahuje připojení inženýrských sítí k domu, jejich cena je individuální a závisí na existenci, délce a požadavcích správců jednotlivých sítí. Projektová dokumentace osazení domu do terénu, klientských změn a projekt přípojek inženýrských sítí. Vyřízení stavebního povolení. Zajištění kolaudačního řízení.


Základová deska - železobetonová konstruce domu a garáže (20cm betonová deska vyztužená kari sítěmi, 30 cm zhutněného kameniva). Ležaté rozvody inženýrských sítí vyústěny na hranu základové desky. Po obvodu zateplená extrudovaným polystyrenem. Zemnící pásek pro napojení hromosvodu. 

Hydroizolace - celoplošně  natavené hydroizolační pásy

Obvodové zdivo - porobetonová tvárnice Ytong Lambda 37,5cm, za příplatek možno z cihlových bloků Wienerberger, Porotherm, Heluz, nebo z vápenopískových cihel se zateplením polystyrenem 15cm.

Nosné zdi - porobetonová tvárnice Ytong 25cm.

Příčky - porobetonová tvárnice Ytong 10cm.

Podlahy - strojově prováděná betonová podlaha vyztužená vlákny, zateplení polystyrenem tloušťky 10cm.

Nášlapné vrsty - keramická dlažba včetně soklu a laminátová plovoucí podlaha včetně olištování, přechodové lišty u rozdílných povrchů.

Omítky - štukové omítky a bílá malba

Okna - bílá plastová šestikomorová, včetně kování a vnitřních bílých plastových parapetů. 

Dveře - vchodové bílé plastové šestikomorové s bílou výplní včetně kování. balkonové bílé plastové šestikomorové celoprosklené včetně kování.

Instalace  ZTI - kanalizační plastové rozvody, vodovodní plastové rozvody

Elektroinstalace - rozvody v mědi, včetně bílých zásuvek, vypínačů a jističové skříně

Topení - rozvody v měděných zaizolvaných trubkách, elektrokotel o výkonu 9KW, desková radiátorová tělesa včetně termostatiských ventilů a prostorový termostat

Schodiště - ocelová konstrukce s nátěrem, dřevěné nášlapy

Strop - železobetonová stropní konstrukce.

Podkrovní konstrukce - sádrokartonový podhled zavěšen na ocelové konstrukci, včetně parotěsné izolace, zateplený izolační vatou o tloušce 20cm

Střešní konstrukce -  řezaný krov s valbou a přesahy, včetně podbití palubkami a nátěrem proti povětrnostním podmínkám, střešní krytina betonová taška (KM Beta, nebo Bramac), okapy, svody a vnější paramety z bezbarvého pozinkovaného plechu

 

 Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text zprávy:

Vaše jméno:
E-mail známého:
Odkaz:
Text zprávy: