telefon

Zděný bungalov Brick 4+kk
Dispozičně řešené:
4+kk
Užitná plocha:
84,4
Zastavěná plocha:
102,4m2
Výše splátky:
od 6 842,- Kč
Cena s DPH:
1 726 608,- Kč
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
zobrazit půdorys


Základová deska - železobetonová konstrukce (20cm betonová deska vyztužená kari sítěmi, 30 cm zhutněného kameniva). Ležaté rozvody inženýrských sítí vyústěny na hranu základové desky. Po obvodu zateplená extrudovaným polystyrenem. Zemnící pásek pro napojení hromosvodu.

Hydroizolace - celoplošně  natavené hydroizolační pásy.

Obvodové zdivo - porobetonová tvárnice Ytong Lambda 37,5cm, za příplatek možno z cihlových bloků Wienerberger, Porotherm, Heluz, nebo z vápenopískových cihel se zateplením z polystyrenu o tloušce 15cm.

Nosné zdi - porobetonová tvárnice Ytong 20cm.

Příčky - porobetonová tvárnice Ytong 10cm.

Podlahy - strojově prováděná betonová podlaha vyztužená vlákny, zateplení polystyrenem tloušťky 10cm.

Nášlapné vrstvy - keramická dlažba SIKO včetně soklů a laminátová plovoucí podlaha včetně olištování, přechodové lišty v místech u rozdílných typů podlahových povrchů.

Omítky - vnitřní štukové a bílá malba, fasáda jednobarevná z akrylátové omítkoviny, tloušťka zrna 2mm.

Obklady - obklad v koupelně SIKO do výše zárubní, výběr ze tří barevných kombinací.

Okna - bílá plastová šestikomorová jednokřídlová, včetně bílého kování a vnitřních bílých plastových parapetů včetně krytek.

Dveře 

  • vnější: vchodové bílé plastové šestikomorové s bílou výplní včetně bílého kování koule- klika.Balkonové bílé plastové šestikomorové celoprosklené dvoukřídlové včetně bílého kování klika-madlo.
  • vnitřní: dřevěné foliované bílé včetně dřevěné obložkové bílé zárubně, dozické kování- barva stříbrná mat.

Instalace  ZTI - kanalizační plastové rozvody k umyvadlu, vaně, WC, kuchyňskému dřezu a vývodu na pračku, vodovodní plastové rozvody k boileru, umyvadlu, vaně, WC a kuchyňskému dřezu.

Elektroinstalace - rozvody k zásuvkám, vypínačům a světlům v mědi, včetně bílých zásuvek a vypínačů LEGRAND, jističová domovní skříň a anténa.

Topení - rozvody v měděných zaizolovaných trubkách, elektrokotel o výkonu 9KW, desková radiátorová tělesa včetně termostatických ventilů, v koupelně bílý otopný žebřík 45/168cm, vše ovládáno prostorovým digitálním termostatem.

Zařizovací předměty - SIKO: umyvadlo 60cm, bílý plastový sifon, WC závěsné vč. prkénka, vana smalt 160/70cm, baterie umyvadlová, vanová, boiler bílý závěsný 80l.

Strop - sádrokartonový podhled zavěšen na ocelové konstrukci včetně parotěsné izolace a zateplený izolační vatou o tloušťce 20cm.

Střešní konstrukce - sbíjený zavětrovaný vazník, střešní krytina betonová taška (KM Beta, nebo Bramac), okapy, svody a vnější parapety z bezbarvého pozinkovaného plechu.

Cena domu obsahuje: kompletní zděný dům (včetně základové desky) k nastěhování. Projektová dokumentace typového domu, včetně energetického štítku budovy. Doba výstavby je do 6 měsíců ode dne vydání stavebního povolení.

Cena domu neobsahuje: připojení inženýrských sítí k domu- jejich cena je individuální a závisí na existenci, délce a požadavcích správců jednotlivých sítí. Projektovou dokumentaci osazení domu do terénu, klientských změn a projekt přípojek inženýrských sítí. Dále vyřízení stavebního povolení, nebo ohlášky stavby a zajištění kolaudačního řízení.Další variantní řešení škály našich jednopodlažních domů je bungalov 4+KK. Užitnou plochou o výměře 84,4m2 a vnějšími rozměry 12,9m x 8,1m se řadí mezi prostornější bungalovy, které nabízíme. Jednoduchou a přehlednou dispozicí Vám nabídne dostatek prostoru zejména svými rozměry v obytných místnostech, přičemž dům není náročný na zastavěnou plochu, která činí 104,5m2 a zároveň na proporce daného pozemku.

Železobetonová základová konstrukce s rozvody pod deskou spojená s pórobetonovým zdivem, plastovými okny a sbíjeným vazníkem sedlového tvaru střechy s betonovou taškou zajišťuje domu dlouhou a kvalitní trvanlivost, zejména díky svým použitým materiálům. Dispozičně provedené oddělení koupelny se samostatným WC je v tomto domě samozřejmostí a dostatečným osobním komfortem. Pro výběr povrchovým úprav v základním provedení týkající se dlažeb, obkladů, plovoucích podlah, interiérových dveří a fasády je zajištěno širokou škálou barevností, které je možné vybírat již před začátkem projekčních příprav i samotné realizace výstavby. Nespornou výhodou půdorysného rozmístění jednotlivých místností je jich dostatečná prosvětlenost, kterou zajišťují ve standardu pětikomorová plastová okna v bílém provedení s celoobvodovým kováním s mikroventilací.

Na základě klientských změn je předurčena možnost měnit jejich rozměr- tedy velikost, dále pak polohu v závislosti na osazení domu na pozemku a světových stran a také dle technické správné funkčnosti bungalovu. Pokud je potřeba měnit dispoziční řešení rodinného domu, zrcadlení či provedení některých prací svépomocí, lze vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.

Pak už jen stačí ke spokojenému žití realizovat k domu mimo jiné např. betonovou terasu pro vychutnání si klidných chvil s rodinou a pevné parkovací stání s pergolou pro automobil.


Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text zprávy:

Vaše jméno:
E-mail známého:
Odkaz:
Text zprávy: