telefon

Zděný bungalov Brick 3+kk PRIM
Dispozičně řešené:
3+kk
Užitná plocha:
90,2
Zastavěná plocha:
108m2
Výše splátky:
od 7 285,- Kč
Cena s DPH:
1 830 108,- Kč
foto
foto
foto
foto
zobrazit půdorys


Základová deska - železobetonová konstrukce (20cm betonová deska vyztužená kari sítěmi, 30 cm zhutněného kameniva). Ležaté rozvody inženýrských sítí vyústěny na hranu základové desky. Po obvodu zateplená extrudovaným polystyrenem. Zemnící pásek pro napojení hromosvodu.

Hydroizolace - celoplošně  natavené hydroizolační pásy.

Obvodové zdivo - porobetonová tvárnice Ytong Lambda 37,5cm, za příplatek možno z cihlových bloků Wienerberger, Porotherm, Heluz, nebo z vápenopískových cihel se zateplením z polystyrenu o tloušce 15cm.

Nosné zdi - porobetonová tvárnice Ytong 20cm.

Příčky - porobetonová tvárnice Ytong 10cm.

Podlahy - strojově prováděná betonová podlaha vyztužená vlákny, zateplení polystyrenem tloušťky 10cm.

Nášlapné vrstvy - keramická dlažba SIKO včetně soklů a laminátová plovoucí podlaha včetně olištování, přechodové lišty v místech u rozdílných typů podlahových povrchů.

Omítky - vnitřní štukové a bílá malba, fasáda jednobarevná z akrylátové omítkoviny, tloušťka zrna 2mm.

Obklady - obklad v koupelně SIKO do výše zárubní, výběr ze tří barevných kombinací.

Okna - bílá plastová šestikomorová jednokřídlová, včetně bílého kování a vnitřních bílých plastových parapetů včetně krytek.

Dveře 

  • vnější: vchodové bílé plastové šestikomorové s bílou výplní včetně bílého kování koule- klika.Balkonové bílé plastové šestikomorové celoprosklené dvoukřídlové včetně bílého kování klika-madlo.
  • vnitřní: dřevěné foliované bílé včetně dřevěné obložkové bílé zárubně, dozické kování- barva stříbrná mat.

Instalace  ZTI - kanalizační plastové rozvody k umyvadlu, vaně, WC, kuchyňskému dřezu a vývodu na pračku, vodovodní plastové rozvody k boileru, umyvadlu, vaně, WC a kuchyňskému dřezu.

Elektroinstalace - rozvody k zásuvkám, vypínačům a světlům v mědi, včetně bílých zásuvek a vypínačů LEGRAND, jističová domovní skříň a anténa.

Topení - rozvody v měděných zaizolovaných trubkách, elektrokotel o výkonu 9KW, desková radiátorová tělesa včetně termostatických ventilů, v koupelně bílý otopný žebřík 45/168cm, vše ovládáno prostorovým digitálním termostatem.

Zařizovací předměty - SIKO: umyvadlo 60cm, bílý plastový sifon, WC závěsné vč. prkénka, vana smalt 160/70cm, baterie umyvadlová, vanová, boiler bílý závěsný 80l.

Strop - sádrokartonový podhled zavěšen na ocelové konstrukci včetně parotěsné izolace a zateplený izolační vatou o tloušťce 20cm.

Střešní konstrukce - sbíjený zavětrovaný vazník, střešní krytina betonová taška (KM Beta, nebo Bramac), okapy, svody a vnější parapety z bezbarvého pozinkovaného plechu.

Cena domu obsahuje: kompletní zděný dům (včetně základové desky) k nastěhování. Projektová dokumentace typového domu, včetně energetického štítku budovy. Doba výstavby je do 6 měsíců ode dne vydání stavebního povolení.

Cena domu neobsahuje: připojení inženýrských sítí k domu- jejich cena je individuální a závisí na existenci, délce a požadavcích správců jednotlivých sítí. Projektovou dokumentaci osazení domu do terénu, klientských změn a projekt přípojek inženýrských sítí. Dále vyřízení stavebního povolení, nebo ohlášky stavby a zajištění kolaudačního řízení.Jako třetí a největší v pořadí z rodu bungalovů 3+KK pod názvem „PRIM“ je dům o rozměrech 12,1m x 9,1m. Jeho užitná plocha s 90,3m2 plně vyhovuje klientům, kteří mají rádi zejména prostornost v obytných místnostech budovy. V rozměrově optimistickém zádveří je situována šatna k odložení svršků, bot a dalších věcí a která v tomto bungalovu nesmí chybět. Sociální zařízení oddělené od místnosti WC je známka ohleduplnosti k osobní hygieně. Poměr užitné plochy a zastavěné plochy (110,1m2) je minimální a proto z finančního hlediska klient zbytečně neplatí za mnohdy nevyužitou plochu k obývání a to je důkaz, že cena tohoto domu je velmi sympatická.

To podtrhuje i užitý standard např. svislého konstrukčního systému z pórobetonových tvárnic na „obvodu“ tl. 375mm, železobetonové základové konstrukce s ležatými rozvody připravenými pro napojení na inženýrské sítě, sbíjeného vazníku s betonovou taškou a plastových oken. Velký výběr barevností povrchových úprav jako jsou dlažby, obklady, dřevěné interiérové dveře, plovoucí podlahy apod. jsou samozřejmostí a zárukou, že si vybere i náročnější zákazník. Totéž platí u změn, které si klient může určit již při projednávání projektu, tak i při samotné realizaci výstavby.

K domu bychom doporučili realizovat terasu z betonových dlažebních tvárnic, která plynule navazuje na vstup z pohodlných dvoukřídlových balkonových dveří obývacího pokoje pro ideální možnost splnění relaxace ve venkovním prostředí, a dále pak dřevěnou pergolu s parkovacím stáním jako přístřešek pro automobil.

Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně 5 měsíců.


Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text zprávy:

Vaše jméno:
E-mail známého:
Odkaz:
Text zprávy: