telefon

Zděný bungalov Brick 3+kk HANDICAP
Dispozičně řešené:
3+kk
Užitná plocha:
72,7
Zastavěná plocha:
88,8m2
Výše splátky:
od 7 328,- Kč
Cena s DPH:
1 791 608,- Kč
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
zobrazit půdorys


Základová deska - železobetonová konstrukce (20cm betonová deska vyztužená kari sítěmi, 30 cm zhutněného kameniva). Ležaté rozvody inženýrských sítí vyústěny na hranu základové desky. Po obvodu zateplená extrudovaným polystyrenem. Zemnící pásek pro napojení hromosvodu.

Hydroizolaceceloplošně  natavené hydroizolační pásy

Obvodové zdivo - porobetonová tvárnice Ytong Lambda 37,5cm, snížené okenní parapety. Za příplatek možno z cihlových bloků Wienerberger, Porotherm, Heluz, nebo z vápenopískových cihel se zateplením z polystyrenu o tloušťce 15cm,

Nosné zdi – porobetonová tvárnice Ytong 20cm.

Příčky - porobetonová tvárnice Ytong 10cm.

Podlahy - strojově prováděná betonová podlaha vyztužená vlákny, zateplení polystyrenem tloušťky 10cm.

Nášlapné vrstvy - keramická dlažba SIKO včetně soklů a laminátová plovoucí podlaha včetně olištování, přechodové lišty v místech u rozdílných typů podlahových povrchů.

Omítky - vnitřní štukové a bílá malba, fasáda jednobarevná z akrylátové omítkoviny, tloušťka zrna 2mm.

Obklady - obklad v koupelně SIKO do výše zárubní, výběr ze tří barevných kombinací.

Okna - bílá plastová šestikomorová jednokřídlová, včetně bílého kování- snížené osazení a vnitřních bílých plastových parapetů včetně krytek.

Dveře 

  • vnější: vchodové bílé plastové šestikomorové s bílou výplní včetně bílého kování- snížené osazení, koule- klika. Balkonové bílé plastové šestikomorové celoprosklené dvoukřídlové včetně bílého kování- snížené osazení klika-madlo.
  • vnitřní: dřevěné foliované bílé a 1x šoupací na zeď, včetně dřevěné obložkové bílé zárubně, dozické kování- barva stříbrná mat, snížené osazení spolu s madly.

Instalace  ZTI - kanalizační plastové rozvody k umyvadlu, vaně, WC, kuchyňskému dřezu, osazení snížené a vývodu na pračku vodovodní plastové rozvody k boileru, umyvadlu, vaně, WC a kuchyňskému dřezu, boiler bílý závěsný 80l.

Elektroinstalace – snížené rozvody k zásuvkám, vypínačům a světlům v mědi, včetně bílých zásuvek a vypínačů LEGRAND, jističová domovní skříň a anténa.

Topení - rozvody v měděných zaizolovaných trubkách, elektrokotel o výkonu 9KW, desková radiátorová tělesa včetně termostatických ventilů, v koupelně bílý otopný žebřík 45/168cm, vše ovládání prostorovým digitálním termostatem.

Bezbariérové zařizovací předměty - SIKO: umyvadlo 60cm včetně madla, bílý plastový sifon, WC závěsné včetně prkénka a se dvěma madly, vana smalt 160/70cm osazena madly, baterie umyvadlová a vanová.

Strop - sádrokartonový podhled zavěšen na ocelové konstrukci včetně parotěsné izolace a zateplený izolační vatou o tloušťce 20cm.

Střešní konstrukce - sbíjený zavětrovaný vazník, střešní krytina betonová taška (KM Beta, nebo Bramac), okapy, svody a snížené vnější parapety z bezbarvého pozinkovaného plechu.

Cena domu obsahuje: kompletní zděný dům (včetně základové desky) k nastěhování. Projektová dokumentace typového domu, včetně energetického štítku budovy. Doba výstavby je do 6 měsíců ode dne vydání stavebního povolení.

Cena domu neobsahuje: připojení inženýrských sítí k domu- jejich cena je individuální a závisí na existenci, délce a požadavcích správců jednotlivých sítí. Projektovou dokumentaci osazení domu do terénu, klientských změn a projekt přípojek inženýrských sítí. Dále vyřízení stavebního povolení, nebo ohlášky stavby a zajištění kolaudačního řízení.

 Naše domy koncipujeme tak, aby si vybral opravdu každý. Nesmíme a hlavně nechceme zapomenout i na ty, kteří přes svůj handicap chtějí bydlet ve vysněném domě. Jsme velice hrdi, že Vás můžeme potěšit a nabídnout variantu bungalovu 3+KK pro ty, kteří i přes svůj nepříznivý osud už tak překonávají dost těžké životní období.

Koncepce domu vychází z jednoduchého půdorysu s maximálním využitím prostoru bez barier. Dostatečně široké vstupy do domu a do místností s madly, snížené okenní parapety a ovládání osvětlení s co nejsnadněji na ovládání přístupnou koupelnou a oddělené WC je samozřejmostí. S rozměry domu 10,75m x 8,44m a užitnou plochou 72,7m2 můžeme hovořit o kompaktním a dispozičně útulném bungalovu, který je konstruován z mnoho let prověřených a kvalitních materiálů. To dokazuje svislý konstrukční systém z pórobetonové tvárnice tl. 375mm, železobetonové základové konstrukce s ležatými rozvody připravenými pro napojení na inženýrské sítě, sbíjený vazník s betonovou taškou a plastová okna- vše uvedené již v základní ceně! Velký výběr barevností povrchových úprav jako jsou dlažby, obklady, dřevěné interiérové dveře, plovoucí podlahy apod. jsou samozřejmostí a i zárukou, že si vybere opravdu každý. Totéž platí u klientských změn, které si klient může určit již při projednávání projektu, tak i při samotné realizaci výstavby.

Dům může být doplněn též terasou, navazující na vstup z pohodlných dvoukřídlých balkonových dveří obývacího pokoje a dřevěnou pergolou s parkovacím stáním jako přístřešek pro automobil.

Pro tento dům je dostačující pozemek od velikosti 450 m2. Svým provedením se řadí mezi velmi zajímavý způsob plnohodnotného bydlení za velmi příznivou cenu, a to i z hlediska úspory energií.

Je možné najít v uvedeném domě více úložného prostoru bez změny velikosti bungalovu? Tak na tuto a mnohé další otázky jsme Vám připraveni ochotně odpovědět, spolu s veškerými údaji ohledně realizace krok za krokem.


Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text zprávy:

Vaše jméno:
E-mail známého:
Odkaz:
Text zprávy: