telefon

Zděný bungalov Brick 3+kk EKO
Dispozičně řešené:
3+kk
Užitná plocha:
67,4
Zastavěná plocha:
82,4m2
Výše splátky:
od 5 752,- Kč
Cena s DPH:
1 462 108,- Kč
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
zobrazit půdorys


Základová deska - železobetonová konstrukce (20cm betonová deska vyztužená kari sítěmi, 30 cm zhutněného kameniva). Ležaté rozvody inženýrských sítí vyústěny na hranu základové desky. Po obvodu zateplená extrudovaným polystyrenem. Zemnící pásek pro napojení hromosvodu.

Hydroizolace - celoplošně  natavené hydroizolační pásy.

Obvodové zdivo - porobetonová tvárnice Ytong Lambda 37,5cm,za příplatek možno z cihlových bloků Wienerberger, Porotherm, Heluz, nebo z vápenopískových cihel se zateplením z polystyrenu o tloušce 15cm.

Nosné zdi - porobetonová tvárnice Ytong 20cm.

Příčky - porobetonová tvárnice Ytong 10cm.

Podlahy - strojově prováděná betonová podlaha vyztužená vlákny, zateplení polystyrenem tloušťky 10cm.

Nášlapné vrstvy - keramická dlažba SIKO včetně soklů a laminátová plovoucí podlaha včetně olištování, přechodové lišty v místech u rozdílných typů podlahových povrchů.

Omítky - vnitřní štukové a bílá malba, fasáda jednobarevná z akrylátové omítkoviny, tloušťka zrna 2mm.

Obklady - obklad v koupelně SIKO do výše zárubní, výběr ze tří barevných kombinací.

Okna - bílá plastová šestikomorová jednokřídlová, včetně bílého kování a vnitřních bílých plastových parapetů včetně krytek.

Dveře 

  • vnější: vchodové bílé plastové šestikomorové s bílou výplní včetně bílého kování koule- klika.Balkonové bílé plastové šestikomorové celoprosklené dvoukřídlové včetně bílého kování klika-madlo.
  • vnitřní: dřevěné foliované bílé včetně dřevěné obložkové bílé zárubně, dozické kování- barva stříbrná mat.

Instalace  ZTI - kanalizační plastové rozvody k umyvadlu, vaně, WC, kuchyňskému dřezu a vývodu na pračku, vodovodní plastové rozvody k boileru, umyvadlu, vaně, WC a kuchyňskému dřezu.

Elektroinstalace - rozvody k zásuvkám, vypínačům a světlům v mědi, včetně bílých zásuvek a vypínačů LEGRAND, jističová domovní skříň a anténa.

Topení - rozvody v měděných zaizolovaných trubkách, elektrokotel o výkonu 9KW, desková radiátorová tělesa včetně termostatických ventilů, v koupelně bílý otopný žebřík 45/168cm, vše ovládáno prostorovým digitálním termostatem.

Zařizovací předměty - SIKO: umyvadlo 60cm, bílý plastový sifon, WC závěsné vč. prkénka, vana smalt 160/70cm, baterie umyvadlová, vanová, boiler bílý závěsný 80l.

Strop - sádrokartonový podhled zavěšen na ocelové konstrukci včetně parotěsné izolace a zateplený izolační vatou o tloušťce 20cm.

Střešní konstrukce - sbíjený zavětrovaný vazník, střešní krytina betonová taška (KM Beta, nebo Bramac), okapy, svody a vnější parapety z bezbarvého pozinkovaného plechu.

Cena domu obsahuje: kompletní zděný dům (včetně základové desky) k nastěhování. Projektová dokumentace typového domu, včetně energetického štítku budovy. Doba výstavby je do 6 měsíců ode dne vydání stavebního povolení.

Cena domu neobsahuje: připojení inženýrských sítí k domu- jejich cena je individuální a závisí na existenci, délce a požadavcích správců jednotlivých sítí. Projektovou dokumentaci osazení domu do terénu, klientských změn a projekt přípojek inženýrských sítí. Dále vyřízení stavebního povolení, nebo ohlášky stavby a zajištění kolaudačního řízení.Při návrhu tohoto zděného bungalovu bylo naším cílem zaměřit se především na kombinaci jednoduchého dispozičního řešení a zároveň plnohodnotné formy bydlení. Vnější rozměry 10,4m x 8,1m s užitnou plochou 67,4m2 jsou předurčené ke snadnému osazení domu na velikostně skromném pozemku. Navržený projekt lze jakkoliv přetáčet, zrcadlit nebo měnit tak, jak si klient přeje.

Nízké náklady na pořízení jsou jednoznačným a nezanedbatelným argumentem, proč si pořídit tento dům, stejně tak i jeho energetická úspora. V závislosti na užitné ploše domu je již v základním provedení sociální zařízení koncipováno samostatnou koupelnou a WC. S kvalitními zabudovanými standardy a široké škále barevností Vám nebude dělat problém najít ty správné kombinace, které Vás budou obklopovat po celou životnost stavby. Konstrukční řešení vychází ve standardu z pórobetonových tvárnic 375mm, založených na železobetonové základové konstrukci včetně ležatých rozvodů vytažených k hraně domu. V tomto spojení spolu se sbíjeným vazníkem a střešní krytinou z betonových tašek tvoří velice soudržný a staticky kompaktní celek pro bezproblémové užívání domu. Ležaté rozvody vody, kanalizace, elektro pod základovými konstrukcemi vytažené k obvodové zdi jsou samozřejmostí a ve standardu.

Dům může též korespondovat rozměrově velmi výhodnou „půdní“ plochou, kterou lze využít např. ke skladování věcí, které se běžně nepoužívají.

Další možností je vybudování přilehlé terasy pro klidné chvíle s rodinou či přáteli a kryté parkovací stání s pergolou. Díky tomu Vám tento dům zaručí velmi spokojené bydlení za bezkonkurenční cenu. Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně 5 měsíců.

Neváhejte a zeptejte se na veškeré možnosti přízemního zděného a cenově velmi atraktivního domu 3 + KK EKO.


Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text zprávy:

Vaše jméno:
E-mail známého:
Odkaz:
Text zprávy: