telefon

Zděný bungalov Brick 3+1 rohový s garáží
Dispozičně řešené:
3+1+G
Užitná plocha:
116,4m2
Zastavěná plocha:
138m2
Výše splátky:
od 9 488,- Kč
Cena s DPH:
2 686 858,- Kč
foto
foto
foto
foto
foto
foto


Cena domu obsahuje kompletní zděný dům(včetně základové desky) k nastěhování. Projketová dokumentace typového domu, včetně energetického štítku budovy. Doba výstavby je do 6 měsíců ode dne vydání stavebního povolení.

Cena domu neobsahuje připojení inženýrských sítí k domu, jejich cena je individuální a závisí na existenci, délce a požadavcích správců jednotlivých sítí. Projektová dokumentace osazení domu do terénu, klientských změn a projekt přípojek inženýrských sítí. Vyřízení stavebního povolení, nebo ohlášky stavby. Zajištění kolaudačního řízení.


Základová deska - železobetonová konstruce (20cm betonová deska vyztužená kari sítěmi, 30 cm zhutněného kameniva). Ležaté rozvody inženýrských sítí vyústěny na hranu základové desky. Po obvodu zateplená extrudovaným polystyrenem. Zemnící pásek pro napojení hromosvodu.

Hydroizolace - celoplošně  natavené hydroizolační pásy

Obvodové zdivo - porobetonová tvárnice Ytong Lambda 37,5cm, za příplatek možno z cihlových bloků Wienerberger, Porotherm, Heluz, nebo z vápenopískových cihel se zateplením polystyrenem 15cm.

Nosné zdi - porobetonová tvárnice Ytong 20cm.

Příčky - porobetonová tvárnice Ytong 10cm.

Podlahy - - strojově prováděná betonová podlaha vyztužená vlákny, zateplení polystyrenem tloušťky 10cm.

Nášlapné vrsty - keramická dlažba včetně soklu a laminátová plovoucí podlaha včetně olištování, přechodové lišty u rozdílných povrchů.

Omítky - štukové omítky a bílá malba

Okna - hnědá plastová dvoukřídlová šestikomorová, včetně kování a vnitřních hnědých plastových parapetů

Dveře - vchodové hnědé plastové šestikomorové s hnědou výplní včetně kování. Dvoukřídlé balkonové hnědé plastové šestikomorové celoprosklené včetně kování.

Instalace  ZTI - kanalizační plastové rozvody, vodovodní plastové rozvody

Elektroinstalace - rozvody v mědi, včetně bílých zásuvek, vypínačů a jističové skříně

Topení - rozvody v měděných zaizolvaných trubkách, elektrokotel o výkonu 9KW, desková radiátorová tělesa včetně termostatiských ventilů a prostorový termostat

Strop - sádrokartonový podhled zavěšen na ocelové konstrukci, včetně parotěsné izolace, zateplený izolační vatou o tloušce 20cm

Střešní konstrukce - sbíjený zavětrovaný valbový vazník s přesahy a podbití palubkami včetně protipovětrnostnímu nátěru, střešní krytina betonová taška (KM Beta, nebo Bramac), okapy, svody a vnější paramety z bezbarvého pozinkovaného plechuVaše jméno:
Váš e-mail:
Text zprávy:

Vaše jméno:
E-mail známého:
Odkaz:
Text zprávy: