telefon

Rodinný dům 3+kk Hromnice
Dispozičně řešené:
3+kk
Užitná plocha:
67,4
Zastavěná plocha:
82,4
Výměra pozemku:
997
Výše splátky:
od 11 205,- Kč
Cena s DPH:
2 630 000,- Kč
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto


RD 3+KK EKO Hromnice

Cena domu obsahuje: kompletní zděný dům (včetně základové konstrukce) k nastěhování. Projektová dokumentace typového domu, včetně energetického štítku budovy. Vydání stavebního povolení či ohlášení stavby. Napojení domu na inženýrské sítě. Doba výstavby je do 6 měsíců ode dne vydání stavebního povolení (souhlasu s provedením stavby):

 

Základové konstrukce – železobetonové základové pasy spojené s železobetonovou základovou deskou (30cm tl. základové pasy založené do rostlého terénu spojené s 10cm železobetonovou deskou vyztuženou kari sítěmi, štěrkopískový podsyp pod deskou). Ležaté rozvody inženýrských sítí vyústěny na hranu základové desky a napojeny na přípojky inženýrských sítí. Deska po obvodu zateplená extrudovaným polystyrenem. Zemnící pásek pro napojení hromosvodu.

 

Přípojky

  • voda - napojení vodovodní přípojky (délka do 10m´) na ležatý rozvod pod deskou domu na vodovodní řad v komunikaci, osazení vodovodní šachty u hranice pozemku.
  • kanalizace splašková - napojení kanalizační přípojky (délka do 10m´) do plastové ČOV vč. podbetonování a obsypu.
  • kanalizace dešťová – napojení dešťové kanalizační přípojky (délka do 10m´) z 2 ks dešťových svodů do plastových okapových vpustí a do vsakovací jímky (z kameniva) na pozemku.
  • elektro – napojení elektro přípojky (délka do 10m´) do pilířku na hranici pozemku, na hranici pozemku vybudované veřejné osvětlení.
  • plyn – za příplatek možnost vybudování plynové přípojky s osazením plynového pilířku na hranici pozemku.

Hydroizolace - celoplošně  natavené hydroizolační pásy.

Obvodové zdivo - porobetonová tvárnice (Ytong Lambda 37,5cm, Porfix PDK 37,5cm) za příplatek možno z cihlových bloků Wienerberger, Porotherm, Heluz, nebo z vápenopískových cihel se zateplením z polystyrenu o tloušce 15cm.

Nosné zdi - porobetonová tvárnice (Ytong 20cm, Porfix 20cm).

Příčky - porobetonová tvárnice (Ytong 10cm, Porfix 10cm).

Podlahy - betonová podlaha vyztužená kari sítěmi, zateplení polystyrenem tloušťky 10cm.

Nášlapné vrstvy - keramická dlažba SIKO včetně soklů a laminátová plovoucí podlaha včetně olištování, přechodové lišty v místech u rozdílných typů podlahových povrchů.

Omítky - vnitřní štukové a bílá malba, fasáda jednobarevná z akrylátové omítkoviny, tloušťka zrna 2mm.

Obklady - obklad v koupelně SIKO do výše zárubní, výběr ze tří barevných kombinací.

Okna - bílá plastová pětikomorová jednokřídlová, včetně bílého kování a vnitřních bílých plastových parapetů včetně krytek.

Dveře 

  • vnější: vchodové bílé plastové pětikomorové s bílou výplní včetně bílého kování koule- klika. Balkonové bílé plastové pětikomorové celoprosklené dvoukřídlové včetně bílého kování, zevnitř klika-madlo.
  • vnitřní: dřevěné foliované bílé včetně dřevěné obložkové bílé zárubně, dozické kování- barva stříbrná mat.

Instalace  ZTI - kanalizační plastové rozvody k umyvadlu, vaně, WC, kuchyňskému dřezu a vývodu na pračku, vodovodní plastové rozvody k boileru, umyvadlu, vaně, WC a kuchyňskému dřezu.

Elektroinstalace - rozvody k zásuvkám, vypínačům a světlům v mědi, včetně bílých zásuvek a vypínačů LEGRAND, jističová domovní skříň a anténa.

Topení - rozvody v měděných zaizolovaných trubkách, elektrokotel o výkonu 9KW, desková radiátorová tělesa včetně termostatických ventilů, v koupelně bílý otopný žebřík 45/168cm, vše ovládáno prostorovým digitálním termostatem.

Zařizovací předměty - SIKO: umyvadlo 60cm, bílý plastový sifon, WC závěsné vč. bílého prkénka, vana smalt 160/70cm, baterie umyvadlová, vanová, boiler bílý závěsný 80l.

Strop - sádrokartonový podhled zavěšen na ocelové konstrukci včetně parotěsné izolace a zateplený izolační vatou o tloušťce 20cm.

Střešní konstrukce - sbíjený zavětrovaný vazník s přesahy 40cm na všechny strany, střešní krytina betonová taška (KM Beta, nebo Bramac), okapy, svody a vnější parapety z bezbarvého pozinkovaného plechu.

Závěrečná kolaudační prohlídka – předání investorovi všech potřebných dokumentů z realizace stavby pro zajištění kolaudační prohlídky.Pozemek o výměře 997m2  je situován v nově budované lokalitě rodinných domů uprostřed krásné přírody s výhledem na Hromnické jezírko. Pozemek je mírně svažitý a  slunný. Pozemek je zasíťovaný, nachází  se zde elektrická energie, voda a plyn. Obec Hromnice  se nachází 3 km od Třemošné a cca 10 km od Plzně. Obec obklopuje velmi pěkná příroda. Veřejná dopravní obslužnost je zajišťována autobusy ČSAD, kompletní občanská vybavenost v Třemošné.


Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text zprávy:

Vaše jméno:
E-mail známého:
Odkaz:
Text zprávy: